KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13418178
nr 1341 8178
Oidentifierad konstnär. Ryssland. Signerad A tergo, Geometrisk komposition. Olja på pannå, 70x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:29:40
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr